wtorek, 26 listopada 2019

Rozwiązujemy Twoje problemy - Przypadek Państwa XY.

problemy.jpg

Rozwiązujemy Twoje problemy - Przypadek Państwa XY.

Kolejny tydzień przynosi ciekawą sprawą.
Sprawa, gdzie osobiście zaangażowałem się w pomoc, w trosce o byt i dobro dzieci - więc od razu sprawa trafiła do mnie na biurko.
Na klientkę trafił mój współpracownik z Pozniania - Mirek i najlepiej niech on sam opowie.

Opowieść zaczyna się tak:

Sytuacja w życiu sprawia , ze wiele osób zaciąga kredyty z różnych powodów, aby poprawić swój byt , czy na remont mieszkania lub w walce o swoje lub bliskich w walce z chorobą jaka ich dotknęła.
Lecz historia którą przytoczę jest walką o życie , o zdrowie i zapewnienie bytu dzieciom.
dzieci.jpg
Małżeństwo z dziećmi, początkowo szczęśliwe ,dzieci przynoszące radość matce, ale z latami sytuacja się pogarsza , mąż zaczyna pić alkohol z kumplami w pracy , po pracy , zaczynają się awantury , bicie kobiety i dzieci.
przemoc.jpg
Kobieta zaszczuta , postanowiła uciec , ale gdzie skoro nie ma ani domu ani pieniędzy.
Mimo tego ucieka , ukrywa się u rodziny przed mężem tyranem, bierze kredyt,aby nie być na utrzymaniu matki ,pieniądze się rozchodzą na życie , rodzina daje sygnały , ze nie może wiecznie u nich mieszkać , zostaje bez domu ponownie , są dzieci , co zrobić , wpada na kolejny pomysł kredyt , który pozwoli jej wynająć mieszkanie i wyremontować je,tak też robi ,dąży do celu.
Mąż tyran daje o sobie znać, ale kobieta staje się co raz silniejsza,zaczyna pracę , spłaca kredyt ,i wszystko by było dobrze gdyby nie fakt ,że na skutek pobić przez męża ma problemy zdrowotne , a są jeszcze dzieci którym potrzebna jest pomoc ze strony kochającej mamy.
labacvz.jpg
Podejmuje dalszą walkę , bierze kolejny kredyt , służący leczeniu się , wygrywa z losem , ale w tym momencie już ma dwa kredyty do spłaty , dzieci rosną potrzeby ich tez rosną.
Żyje z jednej pensji w budżetówce , ma najmniejszą krajową ,spłaca kredyty , opłaty mieszkania i zostaje na wegetatywne życie,a są też dzieci mające swoje potrzeby.
Kobieta szuka rozwiązania , czyta ogłoszenia , nagle natrafia na ogłoszenie , że może pozbyć się długów .
boks1.jpg
Praktycznie jest to jej jedyna szansa aby móc zacząć normalnie żyć i wychowywać dzieci , nie myśli już o sobie lecz o swoich dzieciach.Zapala się światło w tunelu, zaczyna rozważać nad kontaktem ze mną , decyduje się zadzwonić ,po wstępnej rozmowie już wie ,że to jest to, że ma szansę żyć normalnie i mieć marzenia i cele.
Dzięki temu , że trafia pod opiekę prawników z KNF TEAM , wie że może liczyć na upadłość konsumencką.
Wie , że nie jest sama z problemami , ze prawnik pomoże , zaufała , dzięki temu , będzie znów wolną i szczęśliwą kobietą i matką która w pełni będzie mogła zapewnić dzieciom byt , nie wegetować jak było dotychczas.
Upadłość konsumencka daje jej szansę na nowe życie , wiele jest rodzin gdzie borykają się z takimi problemami ,a tak naprawdę aby to zmienić potrzeba tylko zaufać drugiej osobie i współpracować aby ten spokój osiągnąć ,
Dziś moja klientka jest radosną kobieta znającą swoją wartość i dążącą do realizacji marzeń.
Ta historia jakich wiele pokazuje nam , że warto zaufać prawnikom w KNF TEAM , ze pracują tam tylko profesjonaliści w swoim fachu, mający nastawienie przede wszystkim na pomoc swoim klientom.

Masz problemy finansowe , prawne, chcesz zainwestować swoje pieniądze, mogę Ci pomóc:

Mariusz Bedoński - Marcelina Toman
Kancelaria Prawo-Finanse sp z.o.o
Pomoc prawna - finansowa.
Infolinia telefoniczna: +48 500-507-200

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty